SIEĆ WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH z terenu działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rabce-Zdroju

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rabce-Zdroju organizuje  w roku szkolnym 2023/24 sieć współpracy
i samokształcenia pedagogów specjalnych terenu działania Poradni.

W ramach spotkań przewidujemy m.in. wymianę doświadczeń zawodowych, omawianie problemów napotykanych w pracy pedagoga specjalnego, analizę przepisów prawa oświatowego oraz możliwość zorganizowania szkoleń tematycznych prowadzonych przez specjalistów Poradni, a także uczestników spotkań.

Spotkania będą odbywać się na terenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rabce-Zdroju, ul. Słowackiego 2,
zgodnie harmonogramem ustalonym na pierwszym, październikowym spotkaniu.

Informacja o pierwszym spotkaniu zostanie przesłana do szkół i przedszkoli oraz zamieszczona w Aktualnościach na stronie internetowej Poradni.

Harmonogram spotkań w roku szkolnym 2023/24

Osoby odpowiedzialne za organizację i przebieg spotkań:
mgr Dorota Suchocka – pedagog
mgr Agnieszka Bala – logopeda