Spotkanie „Uczeń z depresją – diagnoza i wsparcie” 26.10.2021 r. godz. 15.00

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rabce-Zdroju zaprasza nauczycieli na spotkanie pt. „Uczeń z depresją – diagnoza i wsparcie”, którego celem jest zwiększenie wiedzy na temat niepokojących symptomów widocznych
u uczniów mogących świadczyć o wystąpieniu depresji, a także sposobów wspierania ucznia z zaburzeniami nastroju
w szkole.

Spotkanie odbędzie się w dniu 26.10.2021 r. (wtorek) o godz. 15.00 stacjonarnie, w siedzibie Poradni.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Nauczycieli zainteresowanych spotkaniem prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu mailowego: ppprabka@nowotarski.pl Osoby, które zostaną zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie mailowo w wysłanej informacji zwrotnej.

Ewentualnie w celu ułatwienia kontaktu prosimy o podanie numeru telefonu.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń zostanie zorganizowane spotkanie w dodatkowym terminie, o którym osoby zainteresowane zostaną poinformowane mailowo.