Spotkanie sieci współpracy i samokształcenia psychologów i pedagogów szkolnych 30.09.2021 r.

Zaproszenie na pierwsze spotkanie w roku szkolnym 2021/22

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rabce-Zdroju serdecznie zaprasza na spotkanie w ramach sieci współpracy i samokształcenia psychologów i pedagogów szkolnych.

Pierwsze spotkanie w roku szkolnym 2021/22 odbędzie się stacjonarnie w siedzibie Poradni, ul. Słowackiego 2 w dniu 30.09.2021 r. (czwartek) o godzinie 9.00.

W programie spotkania przewidujemy:

1. ustalenie harmonogramu spotkań  w roku szkolnym 2021/2022,
  2. przedstawienie aktualnej oferty Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rabce-Zdroju,
  3. omówienie spraw bieżących.

W celu zaktualizowania danych oraz w trosce o ochronę danych osobowych Państwa do szkół i placówek z terenu działania Poradni została wysłania informacja o spotkaniu oraz załącznik dotyczących danych osobowych, dla chętnych którzy chcą otrzymywać informacje drogą mailową.