SPOTKANIE SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA NAUCZYCIELI WSPOMAGAJĄCYCH

Zapraszamy na kolejne, a zarazem ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie organizowane
w ramach Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli wspomagających, które odbędzie się w dniu 09.06.2021 r. (środa) o godz. 15.00 w formie online, przy użyciu platformy: meet.google.com.

W związku z prośbą wystosowaną przez Dyrektorów placówek oświatowych podczas spotkania zorganizowanego przez Dyrektor Poradni, poruszony zostanie temat:
Zadania nauczyciela wspomagającego w świetle obowiązujących przepisów prawnych.

Zachęcamy do licznego udziału w tym spotkaniu, ponieważ chciałybyśmy wspólnie
z Uczestnikami stworzyć katalog zadań, które w swojej pracy realizuje nauczyciel wspomagający, bazując na doświadczeniu zdobywanym przez Państwa w codziennej pracy oraz obowiązujących aktach prawnych. Efekty naszej pracy mają zostać przedstawione podczas kolejnego spotkania Dyrektorów szkół i przedszkoli z Dyrektor Poradni.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu mailowego: wspomagajacy.ppprabka@gmail.com.

Tuż przed rozpoczęciem naszego „wirtualnego warsztatu” wyślemy mailowo bezpośredni link do spotkania. W przypadku trudności z zalogowaniem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem Poradni: 18 2677604.