Nowa organizacja pracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rabce-Zdroju

NOWA ORGANIZACJA PRACY
PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W RABCE-ZDROJU
W ZWIĄZKU Z OGŁOSZONYM W POLSCE STANEM EPIDEMII

W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii od 26.03.2020 roku do odwołania następuje zmiana organizacji pracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rabce-Zdroju.

Aktualnie nie ma możliwości przeprowadzenia diagnozy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej oraz innych form oferowanej przez Poradnię pomocy dla dzieci, rodziców i nauczycieli w bezpośrednim kontakcie, z tego powodu pracownicy Poradni będą wykonywać swoje zadania w zmienionej formie. Pracownicy Poradni będą prowadzić porady, konsultacje oraz wsparcie psychologiczne, pedagogiczne, logopedyczne telefonicznie oraz w systemie online.

 • Zgłoszenia na badania prosimy o przekazywać drogą pocztową lub dostarczać do Poradni i wrzucać do skrzynki znajdującej się przed wejściem do naszej placówki.

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rabce-Zdroju
  ul. Słowackiego 2
  34-700 Rabka-Zdrój

 • Zgłoszenia dotyczące innych form wsparcia, w tym porady, konsultacje prosimy kierować telefonicznie lub pisemnie (w tym na adres e-mail – ppprabka@nowotarski.pl).
  Pracownicy Poradni będą sukcesywnie kontaktować się z osobami zgłaszającymi zapotrzebowanie na poradę, konsultację lub wsparcie w dogodnych dla Państwa terminach.

  Nr telefonów:18 26 77 604 (Sekretariat Poradni)
  515 791 549
  515 791 565
  727 606 610

 • W przypadku dzieci wymagających wsparcia psychologicznego w tym trudnym dla wszystkich czasie, a także ich rodziców i opiekunów, Poradnia zapewnia pomoc w postaci porad i konsultacji w formie telefonicznej i poprzez inne dostępne rodzicom/opiekunom dzieci komunikatory.
 • W związku brakiem możliwości spotkania się nauczycieli, psychologów, pedagogów i logopedów w ramach istniejących w Poradni sieci współpracy i samokształcenia – uruchomione został adresy mailowe.Zachęcamy do kontaktowania się z pracownikami Poradni również drogą mailową:

  Adresy:

  Sieć współpracy i samokształcenia psychologów i pedagogów szkolnych :
  pedagodzy.ppprabka@gmail.comSieć współpracy i samokształcenia nauczycieli wspomagających:
  wspomagajacy.ppprabka@gmail.comSieć współpracy i samokształcenia dla logopedów:
  logopedycznysalon@gmail.com

  Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli przedszkoli:
  siecprzedszkoli.ppprabka@gmail.com

 • Rodziców dzieci autystycznych prosimy o kontaktowanie się również poprzez adres
  mailowy.Rodzic będzie mógł pisać o swoich problemach oczekując na wsparcie, min. propozycje zabaw dla dziecka, ćwiczeń, informacje jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dziecka, jak nie pogłębiać izolacji społecznej dziecka oraz inne według potrzeb Rodziców.

  Adres e-mail:
  rodzicdzieckoterapeuta@gmail.com

 • Dla dzieci objętych w naszej placówce zajęciami o charakterze terapeutycznym pracownicy Poradni przygotują zestawy ćwiczeń i przekażą zainteresowanym rodzicom. Dodatkowo, gdy zaistnieje taka potrzeba pracownicy Poradni będą prowadzić dla rodziców porady i konsultacji dotyczące prowadzenia ćwiczeń w domu.
 • Opinie, orzeczenia i informacje o wynikach diagnozy dla dzieci, które już zostały zdiagnozowane psychologicznie, pedagogicznie lub logopedycznie będą na bieżąco przygotowywane przez pracowników Poradni i wysyłane pocztą.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienie i niedogodności.
Prosimy o śledzenie bieżących komunikatów umieszczanych na naszej stronie w miarę zmieniającej się sytuacji.