ZMIANA CZERWCOWEGO TERMINU SPOTKANIA W RAMACH SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA PSYCHOLOGÓW I PEDAGOGÓW SZKOLNYCH

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rabce-Zdroju informuje, że zostaje zmieniony termin czerwcowego spotkania w ramach Sieci współpracy i samokształcenia psychologów i pedagogów szkolnych (konieczność udziału pedagogów w posiedzeniu Zespołu Orzekającego w dniu 10.06.2021 r.).

Zapraszamy na spotkanie 9.06.2021 r.  (środa) o godzinie 9.00. Jak zwykle  wygenerowany kod spotkania zostanie przesłany na adresy e-mail pedagogów oraz na  Grupę Pedagożki na Messengerze.  Natomiast w godz. 11.00-12.00 proponujemy dla zainteresowanych indywidualne konsultacje z pedagogami Poradni.
O godzinie 9.00  w naszym spotkaniu weźmie udział Pani mgr Maria Żmuda-Wąchała – psycholog, która przekaże informacje pomocne m.in. w rozmowach z rodzicami, w tym:

• wspieranie dzieci i młodzieży po powrocie do nauki stacjonarnej,
  • rozpoznawanie sytuacji kryzysowych u uczniów wymagających specjalistycznego wsparcia.