Sieć współpracy i samokształcenia psychologów i pedagogów szkolnych

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Rabce-Zdroju od kilkunastu lat organizuje spotkania dla psychologów i pedagogów szkolnych.

Od kilku lat organizujemy spotkania w ramach sieci współpracy i samokształcenia dla psychologów i pedagogów szkolnych z terenu działania naszej placówki.

W ramach spotkań przewidujemy m.in. wymianę doświadczeń zawodowych, omawianie problemów napotykanych w pracy psychologa i pedagoga szkolnego, analizę przepisów prawa oraz możliwość zorganizowania szkoleń tematycznych prowadzonych przez specjalistów Poradni, a także uczestników spotkań.

Spotkania będą odbywać się na terenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rabce-Zdroju, ul. Słowackiego 2, zgodnie z ustalonym na pierwszym spotkaniu harmonogramem w godzinach 9.00-12.00. W przypadku pogorszenia się sytuacji epidemicznej na terenie działania Poradni spotkania będą realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Zachęcamy do kontaktowania się w ramach Sieci współpracy i samokształcenia psychologów i pedagogów szkolnych z pracownikami Poradni również drogą mailową:
pedagodzy.ppprabka@gmail.com oraz telefonicznie:0-182677604

Osoby odpowiedzialne za organizację i przebieg spotkań:
mgr Dorota Suchocka – pedagog
mgr Elżbieta Janiczak – pedagog