„EMPATIA” – Program rozwoju społeczno- emocjonalnego

Program rozwoju społeczno- emocjonalnego
PORADNIA PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA
W RABCE – ZDROJU

Organizuje zajęcia grupowe Program rozwoju społeczno – emocjonalnego „Empatia” dla uczniów klas IV – V szkoły podstawowej.

Celem zajęć będzie stymulacja rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci, w szczególności:

• rozbudzanie odpowiedzialności za własne działania,
  • zwiększenie umiejętności rozpoznawania i nazywania przeżywanych emocji a także, a także ich wyrażania w sposób akceptowany społecznie,
  • odkrywanie swoich mocnych stron,
  • rozwijanie kreatywności oraz umiejętności współdziałania w grupie.

Zajęcia są nieodpłatne, liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia będą się odbywać w roku szkolnym 2018/19, w okresie od października do kwietnia.

„Program Empatia” prowadzony będzie przez psychologa i pedagoga Poradni.

Rodziców zainteresowanych zajęciami prosimy o zgłaszanie się osobiste, telefoniczne lub mailowe w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Rabce – Zdroju, ul. Słowackiego 2, do Pani Dyrektor Poradni mgr Ewy Paśko lub do Pani Ewy Zając.

Osoby zainteresowanie zajęciami prosimy o kierowanie zgłoszeń w terminie do końca września.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY