Dodatkowe informacje

 • W roku szkolnym 2020/21 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rabce-Zdroju prowadzi działalność diagnostyczną, terapeutyczną, orzeczniczą i konsultacyjną w trybie stacjonarnym z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wynikających z zaleceń ME, MZ i GiS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek.
 • W razie konieczności zmiany systemu pracy Poradni wynikającego ze zmieniającej się sytuacji epidemicznej będziemy informować Państwa o wprowadzanych na bieżąco zmianach i procedurach.
 • Zgłoszenia dzieci/młodzieży do Poradni prosimy dostarczyć osobiście do Sekretariatu, przekazywać drogą pocztową lub dostarczać do Poradni i wrzucać do skrzynki znajdującej się przed wejściem do naszej placówki.

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rabce-Zdroju
  ul. Słowackiego 2
  34-700 Rabka-Zdrój

  Nr telefonów:18 26 77 604 (Sekretariat Poradni)
  515 791 549
  515 791 565
  727 606 610

 • W ramach istniejących w Poradni sieci współpracy i samokształcenia działają adresy mailowe. Zachęcamy do kontaktowania się z pracownikami Poradni również drogą mailową:
  Adresy:

  Sieć współpracy i samokształcenia psychologów i pedagogów szkolnych:
  pedagodzy.ppprabka@gmail.com
  Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli wspomagających:
  wspomagajacy.ppprabka@gmail.com
  Sieć współpracy i samokształcenia dla logopedów:
  logopedycznysalon@gmail.com
  Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli przedszkoli:
  siecprzedszkoli.ppprabka@gmail.com

 • Rodziców dzieci autystycznych prosimy o kontaktowanie się również poprzez adres mailowy. Rodzic będzie mógł pisać o swoich problemach oczekując na wsparcie, m.in. propozycje zabaw dla dziecka, ćwiczeń, informacje jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dziecka, jak nie pogłębiać izolacji społecznej dziecka oraz inne według potrzeb Rodziców.
  Adres e-mail:
  rodzicdzieckoterapeuta@gmail.com
 • Zachęcamy do odwiedzania na naszej stronie zakładkę „”WSKAZÓWKI”, gdzie w „Opracowaniach” będziemy sukcesywnie zamieszczać wskazówki, porady oraz informacje dla rodziców i nauczycieli oraz konkretne ćwiczenia do pracy z dziećmi.
 • Zachęcamy do zapoznawania się na bieżąco z informacjami zamieszczanym w Aktualnościach.