Dodatkowe informacje

 • Zgłoszenia na badania prosimy o przekazywać drogą pocztową lub dostarczać do Poradni i wrzucać do skrzynki znajdującej się przed wejściem do naszej placówki ewentualnie dostarczyć osobiście do Sekretariatu.
   
  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rabce-Zdroju
  ul. Słowackiego 2
  34-700 Rabka-Zdrój
   
 • Zgłoszenia dotyczące innych form wsparcia, w tym porady, konsultacje prosimy kierować telefonicznie lub pisemnie (w tym na adres e-mail – ppprabka@nowotarski.pl).
  Pracownicy Poradni będą sukcesywnie kontaktować się z osobami zgłaszającymi zapotrzebowanie na poradę, konsultację lub wsparcie w dogodnych dla Państwa terminach.
   
  Nr telefonów:
  18 26 77 604 (Sekretariat Poradni)
  515 791 549
  515 791 565
  727 606 610
   
 • W przypadku dzieci wymagających wsparcia psychologicznego w tym trudnym dla wszystkich czasie, a także ich rodziców i opiekunów, Poradnia zapewnia pomoc w postaci porad i konsultacji w formie telefonicznej i poprzez inne dostępne rodzicom/opiekunom dzieci komunikatory.
 • W związku brakiem możliwości spotkania się nauczycieli, psychologów, pedagogów i logopedów w ramach istniejących w Poradni sieci współpracy i samokształcenia – uruchomione został adresy mailowe. Zachęcamy do kontaktowania się z pracownikami Poradni również drogą mailową:
   
  Adresy:
  Sieć współpracy i samokształcenia psychologów i pedagogów szkolnych:
  pedagodzy.ppprabka@gmail.com
  Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli wspomagających:
  wspomagajacy.ppprabka@gmail.com
  Sieć współpracy i samokształcenia dla logopedów:
  logopedycznysalon@gmail.com
  Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli przedszkoli:
  siecprzedszkoli.ppprabka@gmail.com
   
 • Rodziców dzieci autystycznych prosimy o kontaktowanie się również poprzez adres
  mailowy. Rodzic będzie mógł pisać o swoich problemach oczekując na wsparcie, min. propozycje zabaw dla dziecka, ćwiczeń, informacje jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dziecka, jak nie pogłębiać izolacji społecznej dziecka oraz inne według potrzeb Rodziców.
   
  Adres e-mail:
  rodzicdzieckoterapeuta@gmail.com
   
 • Dla dzieci objętych w naszej placówce zajęciami o charakterze terapeutycznym pracownicy Poradni przygotują zestawy ćwiczeń i przekażą zainteresowanym rodzicom. Dodatkowo, gdy zaistnieje taka potrzeba pracownicy Poradni będą prowadzić dla rodziców porady i konsultacji dotyczące prowadzenia ćwiczeń w domu.
 • Zachęcamy do odwiedzania na naszej stronie zakładkę „”WSKAZÓWKI”, gdzie w „Opracowaniach” będziemy sukcesywnie zamieszczać wskazówki, porady oraz informacje dla rodziców i nauczycieli oraz konkretne ćwiczenia do pracy z dziećmi.
 • Zachęcamy do zapoznawania się na bieżąco z informacjami zamieszczanym w Aktualnościach.

 
Przepraszamy za wszystkie utrudnienie i niedogodności.

Prosimy o śledzenie bieżących komunikatów umieszczanych na naszej stronie w miarę zmieniającej się sytuacji.

Skip to content